«Тільки рама виокремлює предмет з навколишнього середовища»

Мистецька фірма «Форест Гамп» є логічним продовження діяльності багетної майстерні, створеної більше 10-ти років тому в галереї «с Об’єкт» м.Івано-Франківська. За цей час ми пройшли шлях від маленької багетної майстерні до великої гуртової фірми.

Для постійного росту та розвитку, починаючи з 2002 року, ми стали постійно відвідувати найкращі спеціалізовані виставки в Болонії (Італії) та Ганновері (Німеччині). Це дає нам змогу відслідкувати останні тенденції моди, а також укладати прямі контракти безпосередньо з виробниками багету. Вже сьогодні ми хочемо запропонувати Вам багет не тільки європейських виробників (Італії, Чехії, Німеччини), а також і інших країн – Туреччини, Бразилії, Кореї, Індії.

Широка географія поставок дає нам можливість утримувати більш як 1000 видів дерев’яного та пластикового багету, а також паспарту, та все необхідне обладнання для багетних майтерень за оптимальним співвідношенням ціни та якості і бути на крок попереду від більшості можливих конкурентів. Завдяки ретельно налагодженому графіку поставок ми постійно маємо в наявності на складах 90% найбільш ходового асортименту багету та паспарту.

На сьогоднішній день ми маємо своїх клієнтів майже у всіх куточках України від Чернівців до Харкова. Ми не робимо поділу на «великих» та «малих» клієнтів. Кожен для нас є однаково важливим. Постійно працюючи над розширення власної мережі, ми зацікавлені у кожному з Вас. Нам є що Вам запропонувати.
Ми сповідуємо ідеологію низьких цін, максимальної підтримки Вашого бізнесу, порядності та чесності в стосунках. Сподіваємося, що вирішивши працювати з нами ви відкриєте для себе не тільки сильного ділового партнера, а і справжніх хороших друзів.

Ми не хочемо стати найбагатшими, ми хочемо стати найкращими, і зробимо це завдячуючи в тому числі і Вам.